Woman

Opis Twojego forum.

Woman

Postprzez satujowucyru » Nie Maj 04, 2014 2:51 pm

Привет! Несколько дней назад подружка попросила запостить новости своего сайта. Очень много интересных материалов по рукоделию,секретам красоты и женским советам. Зайдите,очень много познавательного.
Вязанные вещи для собак
Календарь выхода журнала бурда
Как связать шапочку крючком для начинающих
Пинетки сапожки спицами
Купить модную одежду для полных
Карпы прыгуны вышивка
Фасоны костюмов для женщин
Вышивка крестом три ангелочка
Женские вечерние платья фото
Выкройки больших кукол
Пошив элитной одежды
Выкройка юбки с воланами
Шитье детских платьев
Ткань кружево купить
Швейная машинка комфорт
Швейные машинки в киеве
Видео кружева крючком
Немецкие журналы по вязанию
Стильная модная женская одежда
Пуховая пряжа купить
Бурда лето 2012
Вязание ажурного топа
Картинки мягкие игрушки мишки
Журнал бурда 11
Тонкая ткань из крученой пряжи
Пряжа софия
Кружева 12 серия
Вязание из тонкой пряжи
Как связать купальник крючком видео
Вязание в стиле энтерлак
Выкройки для девочек 10 лет
satujowucyru
 
Posty: 1
Rejestracja: Nie Maj 04, 2014 7:47 am
Miejscowość: eu

Re: Woman

Postprzez jacko » Czw Lip 02, 2015 7:18 pm

– nie mozna zmuszac lekarza ginekologa do przeprowadzenia aborcji – do tego powinni byc powolani i ksztalceni z prywatnych funduszy “postepowcow” aborterzy ( calkiem osobna sciezka ) !
Lekarz to jest wyzsza, pod fachowym jak i moralnym wzgledzie szkola.
Nie mozna w zwiazku z tym zmuszac Panstwa, w gestii ktorego sa publiczne placowki zdrowia do wyrzeczenia sie swiatopogladowej neutralnosci – no bo jakie stanowisko powinno ono zajac ( ustalajac prawne normy ) kiedy obywatel Hartman zyczy sobie aborcji a prof.Chazana, lekarz uwaza aborcje za zlo ( obydwie postawy wynikaja ze swiatopogladowych przeslanek )
jacko
 
Posty: 24
Rejestracja: Pon Gru 31, 2012 5:54 pm

Re: Woman

Postprzez jacko » Czw Lip 02, 2015 7:18 pm

Wprost przeciwnie, to w totalitarnych Niemczech, na które się powołujesz, bez sensu (bo co aborcja ma do totalnej zagłady Żydów. Żyjących, a nie w fazie embrionalnej?!) była zakazana.
W Polsce można jej dokonywać zresztą w wyjątkowych przypadkach, co jest dostatecznie restrykcyjnie określone przez polskie prawo w porównaniu z innymi krajami UE.
Jeżeli prawo prof. Chazana do odmowy świadczenia pacjentce i nie wskazania innej placówki uważasz za “wyrzeczenie się światopoglądowej neutralności”, to chyba masz coś z głową.
jacko
 
Posty: 24
Rejestracja: Pon Gru 31, 2012 5:54 pm

Re: Woman

Postprzez jacko » Czw Lip 02, 2015 7:20 pm

Byłbym naprawdę wdzięczny , gdyby ktokolwiek mógł mi wskazać jakiekolwiek ślady na tym Bożym Świecie niezaprzeczalne dowody istnienia czegoś takiego jak stale międlone na wszelkie sposoby ”PRAWO BOŻE ”
Może być pokazane w dowolnej formie .
Na przykład :
– pisma ognistego na niebie
– gwiazd układających się we wzór 10 przykazańHistoria – choćby tylko tych “ostatnich 5 – 7 tysięcy lat wystarczająco nam dowodzi, ze “BOGA” ani rzeczywistego ani “urojonego” być nie może….. bo i bóstwa /a bylo ich co nie miara /od przeróżnych boleści do nieobliczalnych…./ boginie… które tak “dobrze służyły” w zamieszkałych czasach, zostały zastąpione “jednym i to jedynym “BOGIEM”, któremu mocą ziemskich pseudo “mącicieli” sprowadzono do świętej rodziny: Boga Ojca, Boga Syna no i Ducha Świętego… Owa Rodzina /bez żeńskiej istoty/ choć niewidoczna, nie pojmowalna, żyjąca podobno w obłokach któryś tam galaktyki …nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ten “BOŻY TWÓR…” za to co się tu od wieków po dzień dzisiejszy “NA TYM BOŻYM ŚWIECIE TOCZY”…
…i oto mija już dwa tysiące lat tzw. ” nowej Ery Chrystogennej” opanowanej i reprezentowanej przez tzw. “łączników pasterzy a nawet ojców / bez rodzin… ale../ którzy uczynili sobie

“Korporacje Chrystogenna” zbudowana na pseudo zasadach i strukturach kapitalistycznych, gdzie za usługi i posługi boskiego charakteru trzeba nawet i słono PŁACIĆ by…. aby moc być wiernym członkiem / i to ubezwłasnowolnionym…/ już od daty urodzenia, kiedy …nawet nie jest się świadomym osobnikiem tego, w pewnym sensie “cyrkowego wydarzenia”….
– gór które oglądane układają się w napis ”Jam jest ….”
Więc niech to będzie wyrażny znak ŻE BÓG TAK CHCE .
potwierdzenia jakiegoś pana sukienkowego mnie nie interesują.
Pan OKO też nie potrafi udokumentować swych wypocin potwierdzeniem czy też upoważnieniem występowania w roli adwokata bożego.
Pan Chazan//celowo bez Prof. gdyż to obraża tytuł// mógłby mi wyjaśnić czy po podpisaniu i obronie tego gniotu prawno- religijnego
może wkładać do ust łyżkę bez ingerencji w ciało człowieka , o wyrwanie zęba pytał nie będę , podobnie jak usunięcie wyrostka.
Jeżeli K K czegoś takiego nie posiada to może świadczyć tylko o jednym- KK przywłaszczył sobie tezy nie swoje i posługując się nimi dba jedynie o to by w nieświadomości , ciemnocie utrzymywać swe poddane owieczki i czerpać z nich zyski.
Historia podawała wiele przykładów że KK celowo walczył z postępem technicznym , biologicznym i naukowym jako takim nie mając żadnych – poza własnym interesem finansowym- racji tak naukowych jak i moralnych.
Jeżeli jest inaczej i ja nie mam racji to POKAŻCIE MI TESTAMENT ADAMA – ALBO TEŻ INNY ZNAK WOLI BOŻEJ.
Ostatnio edytowany przez jacko, Czw Sty 18, 2018 7:15 pm, edytowano w sumie 1 raz
jacko
 
Posty: 24
Rejestracja: Pon Gru 31, 2012 5:54 pm

Re: Woman

Postprzez jacko » Czw Lip 02, 2015 7:21 pm

Ostatnie trzy zdania felietonu ,pisane były z nadzieją nieziszczalną .Uzasadniającą zamiar “dreptania na Zachód” wyrażony także w POLITYCE.Jak Pan wie zapewne,Panie profesorze , lewica laicka (i nie tylko) przerżnęła ostatnie wybory i perspektywa tzw “pociągnięcia” i “ponoszenia” jest żadna.Sam bym podreptał.Śpieszyc się trzeba.Bowiem Marine LePenne traktat z Schengen unieważni .Byc może w trosce o starą laickośc Europy.
Kiedyś można było (ryzykownie) w poszukiwaniu laickosci dreptac także na Wschód.Teraz tam też panuje sojusz tronu i ołtarza.Jesteśmy w pułapce.
jacko
 
Posty: 24
Rejestracja: Pon Gru 31, 2012 5:54 pm

Re: Woman

Postprzez jacko » Czw Lip 02, 2015 7:22 pm

Moim Autorytetem jest Hartman: ma jednoznaczne podejście – kto swój, kto nieswój; kogo zwalczać, kogo wspierać; kto katolik, kto ateista; kto pod wpływem egzaltacji religijnej, a kto ma trzeźwy i światły umysł, itd.
Trudno, aby profesor renomowanej uczelni UJ i polityk stale i kategorycznie udzielający wskazówek, nauk, umiejący oddzielić plewę od ziarna i w związku z tym w mediach w godzinach dobrej oglądalności pytany o zdanie w najważniejszych sprawach – w czymkolwiek się mylił.To przerażające, co można wyczyniać w imię wiary, gdy nie rozumie się znaczenia słowa WIARA. Wiara, do diabła, to przecież nie PEWNOŚĆ. Wierzący inteligent (prawdziwy inteligent!)) wie, że religia to nie ideologia. Za mylenie tych pojęć, a i chęć zdominowania życia ideologią, ludzkość srogo już zapłaciła. Moje życie, życie chrześcijanina świadomego znaczenia słowa WIARA, dobiega końca w smutku, że wciąż otacza mnie ciemna masa. Mam pretensję do polskiego episkopatu i mądrego podobno prymasa, że nie piętnują niebezpiecznego wybryku bigoterii. Oczywiście wiem, że moja pretensja jest naiwna; od dawna wierzę w Boga z pominięciem kiepskiego pośrednictwa.“Moim Autorytetem jest Hartman: ma jednoznaczne podejście – ; kogo zwalczać,””Wierzę w Hartmana.”“Przysięgam na Apollina, lekarza, na Asklepiosa, Hygieę i Panaceę oraz na wszystkich bogów i boginie, biorąc ich za świadków, że wedle mej możności i zdolności będę dochowywał tej przysięgi i tego zobowiązania.
Mistrza mego w tej sztuce będę szanował na równi z rodzicami, będę się dzielił z nim swym mieniem i na żądanie zaspokajał jego potrzeby; synów jego będę uważał za swych braci i będę uczył ich swej sztuki, gdyby zapragnęli się w niej kształcić, bez wynagrodzenia i żadnego zobowiązania z ich strony; prawideł, wykładów i całej pozostałej nauki będę udzielał swym synom, synom swego mistrza oraz uczniom, wpisanym i związanym prawem lekarskim, poza tym nikomu innemu.
Będę stosował zabiegi lecznicze wedle mych możności i zdolności ku pożytkowi chorych, broniąc ich od uszczerbku i krzywdy.
Nikomu, nawet na żądanie, nie podam śmiercionośnej trucizny, ani nikomu nie będę jej doradzał, podobnie też nie dam nigdy niewieście środka na poronienie. W czystości i niewinności zachowam życie swoje i sztukę swoją.
Nie będę kroił, nawet cierpiącego na kamień, lecz pozostawię to mężom, którzy rzemiosło to wykonują.
Do jakiegokolwiek wejdę domu, wejdę doń dla pożytku chorych, wolny od wszelkiej chęci krzywdzenia i szkodzenia, jako też wolny od pożądań zmysłowych, tak względem niewiast jak mężczyzn, względem wolnych i niewolników.
Cokolwiek bym podczas leczenia czy poza nim w życiu ludzkim ujrzał czy usłyszał, czego nie należy rozgłaszać, będę milczał, zachowując to w tajemnicy.
Jeżeli dochowam tej przysięgi i nie złamię jej, obym osiągnął pomyślność w życiu i pełnieniu swej sztuki, ciesząc się uznaniem ludzi po wszystkie czasy; w razie jej przekroczenia i złamania niech mię los przeciwny
Wzruszenie, które towarzyszy komuś oddającemu się bez reszty swoim przewodnikom i panom w swoistym wolnym akcie zrzeczenia się własnej wolności, zrównoważonemu i racjonalnemu człowiekowi wyobrazić sobie bardzo trudno. Osobliwość zjawiska fanatyzmu sprawia, że zeloci zdają się nam obcy i szaleni. Boimy się ich, bo w swym zaczarowaniu mogą być nieobliczalni.:)
Ostatnio edytowany przez jacko, Czw Sty 18, 2018 7:15 pm, edytowano w sumie 1 raz
jacko
 
Posty: 24
Rejestracja: Pon Gru 31, 2012 5:54 pm

Re: Woman

Postprzez diora » Czw Sie 06, 2015 2:14 pm

Same jude bzdury
diora
 
Posty: 3
Rejestracja: Czw Sie 06, 2015 10:20 am
Miejscowość: Bielsko-Biała

Re: Woman

Postprzez jacko » Pon Lis 16, 2015 8:18 pm

a tak poza tym, to wszystko ok.
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią901 Nie zgadzam się z opinią7
~twardy 2 godziny i 23 minut temu
V.O. jest O.K
Odpowiedz
POKAŻ NAJNOWSZE ODPOWIEDZI 2
ZgłośZgadzam się z opinią365 Nie zgadzam się z opinią5
~gg 2 godziny i 14 minut temu
Brawo Orban!!!! Jak zawsze w tej kwestii masz rację!
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią295 Nie zgadzam się z opinią2
~Ewa 1 godzinę i 35 minut temu
Brawo Orban. Pierwszy który zwrócił uwagę na głupotę UE. Co obiecano Niemcom,że tak nalegaja? Nie chcemy imigrantów, bo widzimy jak faktycznie wygląda kontrola tych osób. Francja zapłaciła b.wysoka cene za decyzje UE.
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią278 Nie zgadzam się z opinią2
~polak 1 godzinę i 40 minut temu
Jedyny z jajami brawo Orban
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią274 Nie zgadzam się z opinią3
~aleksander 1 godzinę i 37 minut temu
to są słowa Prawdy.....zadaniem polityków jest dbanie o swoich obywateli a nie o poprawność polityczną.........wielu o tym zapomina
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią264 Nie zgadzam się z opinią3
~wojciech 1 godzinę i 37 minut temu
Normalny chłop nareszcie!
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią248 Nie zgadzam się z opinią3
~obywatel 1 godzinę i 48 minut temu
Brawo Orban, Polacy z Wegrami, precz z lewactwem i Merkel niszczacym wartosci Europejskie
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią241 Nie zgadzam się z opinią3
~yan 1 godzinę i 46 minut temu
Jedyny polityk europejski, który nie ma mózgu wypranego przez lewacką poprawność polityczną...
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią238 Nie zgadzam się z opinią6
~student 2 godziny i 6 minut temu
Możemy byc po czesci wdzieczni muzulmanom. Dzieki ich akcji Europa przypomina sobie o swoich korzeniach.
Odpowiedz
POKAŻ NAJNOWSZE ODPOWIEDZI 1
ZgłośZgadzam się z opinią224 Nie zgadzam się z opinią3
~sda 1 godzinę i 43 minut temu
Brawo Orban. Jedyny mądry w tej całej UE
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią200 Nie zgadzam się z opinią2
~ben 1 godzinę i 22 minut temu
Brawo Victor ! Polacy Cie podziwiaja
Odpowiedzhttp://amalurcanoa.com/index.p ... user/52520
http://hpclab.ir/index.php/component/k2 ... user/19793
http://adjalab.pl/index.php/component/k ... ser/538859
http://dreamwelder.com/index.php/compon ... ser/443047
http://res-premium.ru/index.php/compone ... user/80165
http://nevapros.com/index.php/component ... ser/101498
http://madameb56.com/index.php/componen ... ser/345194
http://avon-baranova.ru/index.php/compo ... ser/124015
http://navimarhn.com/index.php/componen ... user/44901
http://anclafilms.com/index.php/compone ... ser/381386
http://www.stmebeli.ru/index.php/compon ... ser/297768
http://lc-man.com/index.php/component/k ... ser/250407
http://bombaycreation.com/index.php/com ... ser/239931
http://portcateter.ru/index.php/compone ... ser/198143
http://www.bnai-sholem.org/index.php/co ... ser/416331
http://restaurant-bacheverte.com/index. ... ser/219642
http://continent-windows.com/index.php/ ... user/14978
http://www.rinaldovianna.com/index.php/ ... user/31950
http://jcsaweb.com/index.php/component/ ... ser/285670
http://agency.mitvl.com/index.php/compo ... ser/274629
http://alians-tg.ru/index.php/component ... ser/560293
http://elisa.vn/index.php/component/k2/ ... /user/3979
http://www.lapausedetente.com/index.php ... ser/251386
http://slinginginktattooexpo.com/index. ... ser/122503
http://www.irandoor.ir/index.php/compon ... user/12095
http://www.greenpower.ug/index.php/comp ... ser/159654
http://moslimshop.tv/index.php/componen ... ser/206944
http://island-travel-guide.com/index.ph ... user/70865
http://www.adraindia.org/index.php/comp ... ser/464489
http://klikbenning.com/index.php/compon ... /user/9098
http://celebislegends.altervista.org/in ... user/11281
http://shkaflandiya.ru/index.php/compon ... ser/385393
http://www.pulsedubai.com/index.php/com ... user/68495
http://enaautos.de/index.php/component/ ... user/26097
http://mundodoacrilicos.com.br/index.ph ... ser/118639
http://maharaja.hu/index.php/component/ ... user/31151
http://hematkaran.com/index.php/compone ... user/18531
http://www.speakwriteart.com/index.php/ ... user/60186
http://lifecover.co.za/index.php/compon ... ser/164139
http://g-steel.ru/index.php/component/k ... ser/294255
http://apartment297.com/index.php/compo ... user/42921
http://cactaceae.eu/index.php/component ... ser/120537
http://logoped-kazan.ru/index.php/compo ... ser/175876
http://www.jakoimportaciones.com/index. ... user/13918
http://micro-naushnik.ru/index.php/comp ... user/79381
http://assyrian.irib.ir/index.php/compo ... ser/238366
http://awqaf-amol.ir/index.php/componen ... user/23533
http://alt7.com.br/index.php/component/ ... ser/331727
http://www.juanmarquinegolf.com/index.p ... ser/157779
http://globalfloor.su/index.php/compone ... user/61405
http://dicoep.com/index.php/component/k ... ser/152807
http://www.bit-multimedia.com/index.php ... ser/482967
http://www.restaurantebasilica.com/inde ... user/35768
http://www.jrrep.com.br/index.php/compo ... user/50000
http://www.tallerespedroymanolo.com/ind ... user/40340
http://www.turismohoy.com.co/index.php/ ... user/11280
http://www.bestcashflowsolutions.com/in ... user/68489
http://gdehome.com/index.php/component/ ... ser/400488
http://intelligraphx.com/index.php/comp ... user/16650
http://www.nexgentrading.com/index.php/ ... user/22957
http://turkeyproperty.ru/index.php/comp ... ser/107760
http://www.pavillonsducentre.fr/index.p ... user/14598
http://nokortep.com/index.php/component ... ser/589638
http://www.astila-piscines.com/index.ph ... user/95528
http://3d-interior-design.ru/index.php/ ... user/82518
http://itaboraiweblist.com.br/index.php ... ser/113937
http://www.noorulquranintl.org/index.ph ... ser/242916
http://f-line.kharkov.ua/index.php/comp ... user/99430
http://hudsonandco.com.au/index.php/com ... user/42148
http://solnyshko18.ru/index.php/compone ... ser/390995
http://china-yw-ceramics.com/index.php/ ... user/64780
http://synthesaexpander.com/index.php/c ... ser/418965
http://www.acengefar.com.br/index.php/c ... ser/133096
http://world-books.com.ua/index.php/com ... ser/273728
http://moveissilva.com.br/index.php/com ... ser/327523
http://nolacrawfishking.com/index.php/c ... user/39809
http://aramhelp.org/index.php/component ... ser/311643
http://www.xianjin.co.th/index.php/comp ... user/70343
http://sscet.co.in/index.php/component/ ... ser/193650
http://www.timaisfacil.com.br/index.php ... user/61746
http://aemsbd.com/index.php/component/k ... ser/179655
http://www.fincabellavista.es/index.php ... user/80689
http://www.diniyyahputeri.org/index.php ... ser/157797
http://www.isat.org.pe/index.php/compon ... user/74535
http://motokrug.com.ua/index.php/compon ... ser/185580
http://kratis.gr/index.php/component/k2 ... ser/301596
http://www.drarvindsharma.com/index.php ... ser/240870
http://www.labissa.it/index.php/compone ... /user/4775
http://apem.mr/index.php/component/k2/i ... ser/324483
http://www.gk-it.co.za/index.php/compon ... ser/447128
http://entrecazaypesca.com/index.php/co ... user/73160
http://watania.gov.sd/index.php/compone ... user/36255
http://www.uneekchic.com/index.php/comp ... ser/421142
http://www.naveedulhassan.com/index.php ... user/10611
http://vitrine.daobenin.com/index.php/c ... user/10090
http://bethedreammemphis.com/index.php/ ... ser/463644
http://morekiwiinvestments.com/index.ph ... user/42133
http://deluxe-events.eu/index.php/compo ... user/21444
http://benin24tv.com/index.php/componen ... user/24302
http://terranaturaldesigns.com/index.ph ... user/65792
http://www.aquarrubia.es/index.php/comp ... ser/264003
http://liniansk.ru/index.php/component/ ... ser/212861
http://rust.cba.pl/index.php/component/ ... t/user/413
http://www.strongsourcegroup.com/index. ... ser/144507
http://thestandarduk.co.uk/index.php/co ... user/37477
http://www.shop.irfoc.com/index.php/com ... ser/147704
http://transfertdazur.com/index.php/com ... user/16539
http://www.kochubinfo.ru/index.php/comp ... user/17317
http://mawum.cm/index.php/component/k2/ ... ser/459077
http://ikuri.de/index.php/component/k2/ ... ser/474456
http://vabcreations.net/index.php/compo ... ser/426042
http://lesterzaleski.com.bestcashflowso ... user/28652
http://friends-association.fr/index.php ... ser/163075
http://www.eduwonders.com/index.php/com ... ser/121240
http://www.zukaconsulting.co.za/index.p ... user/65700
http://www.zg.woprlubuski.pl/index.php/ ... user/76805
http://www.tmdc.com.ph/index.php/compon ... ser/156909
http://www.tunnelbeleuchtung.eu/index.p ... user/47595
http://www.frizzevilanova.com.br/index. ... ser/359521
http://rvjjss.org/index.php/component/k ... user/75425
http://floryana.com.ve/index.php/compon ... user/42216
http://www.courier-shipping.com/index.p ... user/11666
http://srtraining.kz/index.php/componen ... ser/368623
http://www.weblinkwww.automatyka-drzwio ... user/48444
http://pantymedias.com.co/index.php/com ... user/20026
http://shoemeafrica.org/index.php/compo ... ser/394637
http://www.ahmadabedini.ir/index.php/co ... ser/164900
http://appleservisi.gen.tr/index.php/co ... user/68820
http://agenda21.adizancara.es/index.php ... user/48316
http://turismodecartagenaymurcia.es/ind ... user/27280
http://ivykaptein.com/index.php/compone ... ser/255652
http://elenaopromolla.altervista.org/in ... user/31826
http://gsk53a.ru/index.php/component/k2 ... ser/394957
http://www.epsolution.pl/index.php/comp ... ser/143365
http://www.greinplast.ru/index.php/comp ... user/27001
http://123seal.com/index.php/component/ ... ser/206585
http://erotrik.ru/index.php/component/k ... ser/292865
http://villa-murah-di-puncak.com/index. ... user/42166
http://www.stratexe.co.za/index.php/com ... ser/543339
http://iacete-trust.org/index.php/compo ... user/48694
http://web.ocsb.go.th/index.php/compone ... user/23648
http://climairpatrol.ru/index.php/compo ... ser/341244
http://www.omp.org.ec/index.php/compone ... ser/383312
http://www.cnlsburundi.org/index.php/co ... ser/433732
http://techleadsystems.com/index.php/co ... user/45032
http://st-elements.com/index.php/compon ... ser/307489
http://stupenidv.ru/index.php/component ... ser/318026
http://ozayviyol.com/index.php/componen ... ser/362625
http://astarta-tur.com.ua/index.php/com ... ser/181415
http://gejayaninnova.com/index.php/comp ... ser/117911
http://en.cyuan-hong.com/index.php/comp ... ser/185121
http://crpasoapaso.es/index.php/compone ... user/93111
http://letsflybd.com/index.php/componen ... ser/586468
http://www.gpipublicidad.com/index.php/ ... user/14512
http://rosplitka.ru/index.php/component ... ser/118736
http://bervel.ru/index.php/component/k2 ... ser/467993
http://www.theiveline.com/index.php/com ... ser/586163
http://www.rhloscabos.com.mx/index.php/ ... user/21096
http://www.vodasig.ro/index.php/compone ... ser/354471
http://rendezvoussf.com/index.php/compo ... ser/127997
http://www.tb-assenheim.de/index.php/co ... ser/481836
http://www.vhema.com/index.php/componen ... /user/5387
http://optimumperformance.co.ke/index.p ... ser/174979
http://pinkandus.altervista.org/index.p ... user/13685
https://www.hammondlawrence.com/index.p ... ser/300828
http://www.consumatorimarche.altervista ... user/47910
http://headoffice.osoji-company.jp/inde ... ser/379928
http://egodom-msk.ru/index.php/componen ... ser/287393
http://www.sottver.ru/index.php/compone ... user/49556
http://www.jcisenatenigeria.org/index.p ... user/19379
http://www.iwanto.co/index.php/componen ... ser/198698
http://www.annatrans.com.br/index.php/c ... user/49323
http://www.ondre.com/index.php/componen ... user/88245
http://www.www.organicmagazine.pl/index ... user/94621
http://innotech-ural.ru/index.php/compo ... user/29127
http://www.framaplast.it/index.php/comp ... user/31855
http://directorioenlinea.mx/index.php/c ... ser/539431
http://webdesign.netgurusolution.com/in ... user/27137
http://easternmanilahotel.com/index.php ... user/10658
http://zoloto-online.net/index.php/comp ... ser/275127
http://www.centrodeherniadoparana.com.b ... ser/217989
http://moscomkrep.ru/index.php/componen ... ser/434365
http://esfahanbahavar.com/index.php/com ... /user/6196
http://www.rmrshow.com/index.php/compon ... ser/247698
http://behnogen.com/index.php/component ... ser/137426
http://madosya.ru/index.php/component/k ... user/54451
http://www.athletes-first.de/index.php/ ... ser/647422
http://starluxonline.com.br/index.php/c ... ser/280487
http://artcveti.ru/index.php/component/ ... user/26621
http://unlimitedenergy.co.za/index.php/ ... user/83461
http://tardo.so/index.php/component/k2/ ... ser/262344
http://prosign.mk/index.php/component/k ... user/60999
http://immobiliariamas.com/index.php/co ... user/44751
http://elitplus72.ru/index.php/componen ... ser/278648
http://xit-tour.com.ua/index.php/compon ... user/44367
http://tvmundo.pe/index.php/component/k ... user/27502
http://www.jamesallanholdings.com/index ... user/63386
http://www.imperialodyssey.com/index.ph ... ser/398944

POKAŻ NAJNOWSZE ODPOWIEDZI 1
ZgłośZgadzam się z opinią188 Nie zgadzam się z opinią2
~cliv 1 godzinę i 49 minut temu
Jedyny polityk z jajami . Bravo ORBAN !!!
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią180 Nie zgadzam się z opinią4
~Ryzy zbok 1 godzinę i 40 minut temu
Jezeli nie mial racji i tak go krytykowano ,to dlaczego wiekszosc panstw zamyka swoje granice ,co wiecej buduja takie same ploty wzdluz granic???? sadze ze wiecej jest w tym polityki i interesow niektorych panstw,niz troska o uchodzcow ,ktorzy prawie na sile sa wyrzucani z obozow tureckich w strone Europy.
jacko
 
Posty: 24
Rejestracja: Pon Gru 31, 2012 5:54 pm

Re: Woman

Postprzez jacko » Pon Lis 16, 2015 8:19 pm

Nie ma sensu przyjmować tych ludzi w dużych ilościach, niech nam do cholery nie zawalają naszej Europy.
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią173 Nie zgadzam się z opinią2
~Rebe 1 godzinę i 24 minut temu
Siejesz ziarno, a wschodzi tylko jeden Orban. Reszta to plewy.
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią155 Nie zgadzam się z opinią2
~Kac 1 godzinę i 22 minut temu
Brawo Panie Orban. Jeden z niewielu rządzących w Europie, który nazywa sprawy po imieniu. Ciekawe czy nasze "nowe" elity udowodnią że, Polska leży im na sercu.
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią143 Nie zgadzam się z opinią3
~HMM 1 godzinę i 21 minut temu
ILE KASY OBIECANO LEWAKOM ZE OBSTAJA PRZY ZWYRODNIALCACH
Odpowiedz
ZgłośZgadzam się z opinią98 Nie zgadzam się z opinią3http://rcherramientas.com/index.php/component/k2/itemlist/user/25664
http://cfeii.com/index.php/component/k2 ... ser/380649
http://expert-in.com.ua/index.php/compo ... ser/177590
http://www.lasovranainfissi.it/index.ph ... user/37506
http://sportschoolnumber1.ru/index.php/ ... ser/182457
http://miss-be.com/index.php/component/ ... ser/677967
http://www.gdaca.com/index.php/componen ... ser/485548
http://www.lotofit.com/index.php/compon ... ser/110280
http://splitus.ru/index.php/component/k ... ser/114770
http://stroopwafelbakker.nl/index.php/c ... ser/168205
http://lolitaquieretemucho.com/index.ph ... ser/138897
http://onlyhotoffers.info/index.php/com ... user/24409
http://go-argue.com/index.php/component ... ser/112990
http://www.uacswpa.org/index.php/compon ... ser/201705
http://www.momentsphotography.hu/index. ... ser/327533
http://wankanyaklaselfhelpgroup.com/ind ... user/59104
http://oprodegra.com/index.php/componen ... user/44325
http://vipautotrans.ru/index.php/compon ... user/35974
http://roza-elle.ru/index.php/component ... user/23021
http://pacha.ru/index.php/component/k2/ ... ser/156204
http://suhoyekoplast.ru/index.php/compo ... user/74092
http://alohaspaandwellness.com/index.ph ... ser/419976
http://beeengconsult.com/index.php/comp ... ser/368470
http://madeireirairacema.com.br/index.p ... ser/122479
http://www.asu-design.ru/index.php/comp ... ser/428038
http://baohiemxahoidientu.com/index.php ... user/21148
http://strojegradnje-kolacko.com/index. ... user/64557
http://www.nao.cr/index.php/component/k ... ser/306658
http://bso-murmansk.ru/index.php/compon ... ser/298969
http://kirpcentr.ru/index.php/component ... ser/338424
http://shenpuer.com/index.php/component ... user/58540
http://vhodniedverisale.ru/index.php/co ... ser/157816
http://toptanhamak.com/index.php/compon ... ser/340930
http://somersethousedc.com/index.php/co ... ser/401539
http://shal.asia/index.php/component/k2 ... ser/233162
http://turdoor.com/index.php/component/ ... user/43038
http://vseavtozap4asti.ru/index.php/com ... ser/141716
http://www.corvettenation.tv/index.php/ ... ser/265368
http://www.59-313.ir/index.php/componen ... user/53894
http://dotnamics.com/index.php/componen ... user/60142
http://four-sides.ru/index.php/componen ... user/92528
http://smashkran.ru/index.php/component ... ser/391518
http://www.biegimasowe.pl/index.php/com ... ser/387620
http://www.pollardcoffee.com/index.php/ ... ser/418185
http://ibds.com.co/index.php/component/ ... ser/325293
http://omnigeo.com.br/index.php/compone ... user/21117
http://newdelivery.be/index.php/compone ... ser/437906
http://meddokument.ru/index.php/compone ... user/65848
http://www.clasica885.com/index.php/com ... ser/436873
http://www.cyprus-travelguide.ru/index. ... ser/452033
http://test.vdodjo.ru/index.php/compone ... user/18514
http://www.lemaef.com.br/index.php/comp ... ser/317703
http://www.klinique.com.br/index.php/co ... ser/337288
http://www.appsfluxus.com/index.php/com ... user/29959
http://ferrincol.com/index.php/componen ... ser/314487
http://globaltech.com.gt/index.php/comp ... user/91765
http://www.bebeocasion.com/index.php/co ... ser/250163
http://www.nerudbel.by/index.php/compon ... user/99079
http://insurancebrokerszambia.com/index ... ser/273736
http://cifedec.com.br/index.php/compone ... ser/126286
http://spsrf.com/index.php/component/k2 ... ser/353017
http://foncentral.com.co/index.php/comp ... user/19262
http://www.mo-print.ru/index.php/compon ... ser/282525
http://pauvaengenharia.com.br/index.php ... ser/263707
http://bonousa.com/index.php/component/ ... ser/407192
http://prymusek.eu/index.php/component/ ... ser/321642
http://keldineautos.co.uk/index.php/com ... ser/397994
http://mgmalls.com/index.php/component/ ... user/45820
http://www.my100ads.com/index.php/compo ... ser/347523
http://www.qualified-consulting.co.uk/i ... user/64883
http://www.lesarji.si/index.php/compone ... ser/102832
http://technotradex.com/index.php/compo ... user/73292
http://sudislavl.sminews.ru/index.php/c ... ser/112679
http://www.restaurant-legourbi.fr/index ... user/18210
http://tiyatrolakademi.com/index.php/co ... user/51534
http://www.sinecocharpente.fr/index.php ... ser/157737
http://vorkfabrika.ru/index.php/compone ... ser/314320
http://brastampas.com.br/index.php/comp ... ser/519154
http://lpgtechgas.com.ua/index.php/comp ... user/52498
http://www.patrickcounty.us/index.php/c ... ser/100399
http://studionvsalon.com/index.php/comp ... ser/369048
http://www.dallassecurestorage.com/inde ... ser/504954
http://vipauto37.ru/index.php/component ... user/54183
http://www.smbd.org.mx/index.php/compon ... user/61033
http://novst.su/index.php/component/k2/ ... user/50344
http://linuxit.cl/index.php/component/k ... ser/157273
http://www.lamontana.net/index.php/comp ... ser/411499
http://www.maxconvenienza.com/index.php ... ser/107129
http://ooormp.ru/index.php/component/k2 ... ser/327560
http://www.msr.gov.eg/index.php/compone ... user/75465
http://www.cr-music.com.tw/index.php/co ... ser/247706
http://rypor24.ru/index.php/component/k ... ser/205447
http://brazil-energia.com.br/index.php/ ... ser/276544
http://www.associazionedinamo.com/index ... ser/515742
http://www.poweronservicecentre.co.uk/i ... user/76657
http://krasa.anacosmo.ua/index.php/comp ... ser/251188
http://ladybuket.ru/index.php/component ... user/43762
http://fasttrack.globelocus.com/index.p ... ser/118454
http://krokantino.com/index.php/compone ... ser/150352
http://www.migliore.it/index.php/compon ... ser/388884
http://www.freetiniya.com/index.php/com ... ser/616722
http://www.pearl-harbor.ru/index.php/co ... ser/320647
http://newsletter.performanceexcellence ... ser/614950
http://www.triatticus.com/index.php/com ... user/19352
http://www.eurogasprofessional.it/index ... ser/118687
http://jadeoptical.com/index.php/compon ... user/30478
http://www.3748305.ru/index.php/compone ... /user/5996
http://www.sermusic.com.mx/index.php/co ... user/41845
http://www.stunningshowhomes.com/index. ... ser/111121
http://www.eurodent-tver.ru/index.php/c ... user/26152
http://www.modniydrug.ru/index.php/comp ... user/46478
http://www.personalsgloan.com.sg/index. ... ser/323385
http://www.onewayoranother.org.uk/index ... ser/149080
http://fronesis.com.mx/index.php/compon ... ser/324953
http://indicoconsult.com/index.php/comp ... ser/137002
http://www.chupimegafiesta.com/index.ph ... user/21863
http://salon-golubka.com/index.php/comp ... ser/489519
http://pashtunwomenvp.com/index.php/com ... ser/157715
http://www.peppergraphik.fr/index.php/c ... ser/139981
http://estrelladeorienteemanuel.org/ind ... user/42718
http://myhappiness.ru/index.php/compone ... ser/380038
http://www.cinta-coffee.de/index.php/co ... ser/237131
http://www.casadopneucentroautomotivo.c ... user/11326
http://www.paolacattaneoarchitetto.com/ ... user/96820
http://www.rotoingenieria.com.co/index. ... ser/374282
http://www.outletbeyazesya.com.tr/index ... user/80165
http://www.ajsquare.es/index.php/compon ... ser/216545
http://reservasantalibrada.com/index.ph ... ser/368354
http://wingroup.ua/index.php/component/ ... ser/328149
http://www.givasesoresdeseguros.com/ind ... ser/262551
http://enlacima.com/index.php/component ... ser/503645
http://www.ceo.org.tr/index.php/compone ... user/62954
http://www.bttavanco.com/index.php/comp ... ser/374854
http://www.fundacaonokia.org/index.php/ ... ser/660909
http://www.tyrepol.pl/index.php/compone ... user/46653
http://psi.stoneig.net/index.php/compon ... ser/138534
http://www.kaladzhuh.ru/index.php/compo ... ser/213144
http://hechizosamarresybrujos.us/index. ... ser/165752
http://www.integrityclassique.com/index ... user/52448
http://www.mapsandmetrics.com.br/index. ... ser/112342
http://www.ozgeborek.com/index.php/comp ... ser/265159
http://globalresearch.nz/index.php/comp ... user/29398
http://www.dainus.net/index.php/compone ... ser/361380
http://www.reactionpower.com/index.php/ ... ser/274101
http://tgntapes.esy.es/index.php/compon ... /user/3585
http://easterninsurancebd.com/index.php ... user/66615
http://www.salle-weislingen.fr/index.ph ... ser/456273
http://www.hamakimalati.com/index.php/c ... ser/194029
http://www.popa.co.il/index.php/compone ... ser/203776
http://www.ontravelarabia.com/index.php ... ser/557141
http://egekap.net/index.php/component/k ... user/18817
http://www.medianas.lt/index.php/compon ... user/71521
http://www.crfconsulting.com.br/index.p ... user/46571
http://nastgroup.com/index.php/componen ... user/16386
http://home.diji4you.de/index.php/compo ... /user/7896
http://www.stringybarkplace.com.au/inde ... user/70408
http://ritual-moskva.com/index.php/comp ... user/51097
http://pixilit.ru/index.php/component/k ... user/23949
http://lymaguitars.com/index.php/compon ... user/68855
http://tj.obasite.ru/index.php/componen ... user/17584
http://www.kenegdo.ca/index.php/compone ... ser/374826
http://minmag.mining.kz/index.php/compo ... ser/506332
http://www.sigmundpeak.co.ke/index.php/ ... ser/275445
http://smashrepairscanberra.com.au/inde ... user/21624
http://porfranciscosindico.com/index.ph ... user/21688
http://empresasmondejar.com/index.php/c ... ser/423684
http://orionproducciones.net/index.php/ ... user/28058
http://nicecaribe.com/index.php/compone ... user/14222
http://malindihomesandproperties.co.ke/ ... ser/302597
http://tallerestecnobal.com/index.php/c ... user/49290
http://scale3.gr/index.php/component/k2 ... ser/413093
http://www.cheezybuthappy.com/index.php ... user/32039
http://emprendete.pe/index.php/componen ... user/62229
http://esteswealthstrategies.com/index. ... ser/204153
http://camera-video.ru/index.php/compon ... ser/194174
http://lifeodesign.com/index.php/compon ... ser/265772
http://encounterswithspirits.com/index. ... user/78261
http://albenamarkovaphotography.com/ind ... ser/131556
http://fp4.net/index.php/component/k2/i ... user/99005
http://matveifoto.ru/index.php/componen ... ser/398136
http://wethink.joomlastars.co.in/index. ... user/31178
http://koushatarabar.com/index.php/comp ... user/77645
http://www.radiokotasantri.com/index.ph ... user/75502
http://www.tiiselam.com/index.php/compo ... user/45609
http://servicompraspanama.com/index.php ... ser/457614
http://triol21.ru/index.php/component/k ... ser/355123
http://viajeconcalidad.com/index.php/co ... ser/218125
http://dermalive.org/index.php/componen ... user/38739
http://www.gmcholland.nl/index.php/comp ... ser/150723
http://vanbeerstransport.nl/index.php/c ... ser/267038
http://topgearservice.ru/index.php/comp ... ser/216804
http://www.grupolosguayacanes.com/index ... user/50533
http://aquamen.de/index.php/component/k ... user/18201
http://skif2.com.ua/index.php/component ... ser/213380
http://amicus.com.au/index.php/componen ... user/14824
http://benth.eu/index.php/component/k2/ ... user/28585
http://www.optim-t.ru/index.php/compone ... ser/237038
http://photobysuebrown.com/index.php/co ... user/86422

~bratanek 1 godzinę i 25 minut temu
Wnioski dla Polski i Polaków z wypowiedzi polityków i cytatów. Czy po krwawych zamachach w Paryżu Polska jest bezpieczna? Koordynator służb specjalnych, Marek Biernacki zapewnia, że sytuacja jest monitorowana i nie ma przesłanek do podniesienia stopnia zagrożenia terrorystycznego w Polsce. Prezydent Andrzej Duda zapewnia, że łączy się z mieszkańcami Francji w modlitwie i zapewnia o bezpieczeństwie naszego kraju. Również odchodząca premier Ewa Kopacz po spotkaniu Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego uspokaja Polaków, że jesteśmy bezpieczni. Czy Francja jest jeszcze bezpiecznym krajem europejskim? „Ostatnie działania w tym zamach, dokonany jak wszystko na to wskazuje przez islamistów, nie są przypadkowe. Francja jest celem terrorystów, a ZE WZGLĘDU NA FUNKCJONOWANIE NA JEJ TERYTORIUM WIELU GRUP I SPOŁECZNOŚCI O RÓŻNORODNYM CHARAKTERZE NARODOWOŚCIOWO-KULTUROWYM, JEST ŁATWO TAM ZNALEŹĆ LUB UKRYĆ LUDZI MAJĄCYCH ZBRODNICZE ZAMIARY WZGLĘDEM OGÓŁU”. Jaki z tond płynie wniosek dla Ploaków? A no taki, że Polska bezpieczna dopóki żaden z WYZNAWCÓW KORANU nie przekroczy naszych granic.
jacko
 
Posty: 24
Rejestracja: Pon Gru 31, 2012 5:54 pm


Wróć do STATUT

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość